O nás

Vitajte na stránke DESIGN TECHNOLOGY

„Komplexné vzduchotechnické riešenie – bezpečne pod našimi krídlami“


01DESIGN TECHNOLOGY  Vám ponúka komplexné riešenie vzduchotechniky a klimatizácie od odborného poradenstva, prípravy projektu, návrhu technologických zariadení, cez dodávku a montáž zariadení, až po záručný a pozáručný servis.

DESIGN TECHNOLOGY  sa dynamicky rozvíja prostredníctvom svojho odborne spôsobilého personálu, s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v úspešnej realizácii  projektov doma aj v zahraničí.

DESIGN TECHNOLOGY  vytvára lepšie pracovné prostredie nielen v priemysle, v obchode, v administratívnych budovách ale aj v priestoroch na bývanie a relax. Má zavedený vysoký štandard nielen v oblasti technického riešenia, ale i v kvalite inžinierskych služieb a organizácií dodávok s cieľom dlhodobého uchovávania hodnôt investovaných do vzduchotechnických zariadení.

DESIGN TECHNOLOGY  si uvedomuje, že je súčasťou širšieho prostredia a pri všetkých krokoch kladie dôraz na myšlienku trvalo udržateľného rozvoja a minimalizuje vplyv svojej činnosti na životné prostredie.

Aktuálne realizácia - Taunus Turm Franfurkt

 

Rekuperácia – šetrenie pri vykurovaní rodinného domu / bytu

rekuperacia-rd

Rekuperácia je moderný mechanický ventilačný systém založený na získavaní tepelnej energie pomocou výmenníka tepla, ktorý znižuje náklady na vykurovanie domu. Rekuperačné systémy sa používajú na zníženie spotreby energie a dennú stabilizáciu teploty vo vnútri. Rekuperácia má okrem rekuperácie tepla aj mnoho ďalších výhod: zabezpečenie čerstvého vzduchu bez ohľadu na počasie, zníženie vnútornej vlhkosti, bez kondenzácie ...

Nachádzaš sa tu: DESIGN TECHNOLOGY O nás