O firme

Vitajte na stránke DESIGN TECHNOLOGY s.r.o.

„Komplexné vzduchotechnické riešenie – bezpečne pod našimi krídlami“


01DESIGN TECHNOLOGY s.r.o. Vám ponúka komplexné riešenie vzduchotechniky a klimatizácie od odborného poradenstva, prípravy projektu, návrhu technologických zariadení, cez dodávku a montáž zariadení, až po záručný a pozáručný servis.

DESIGN TECHNOLOGY s.r.o. je inžiniersko-dodávateľská spoločnosť, ktorá sa dynamicky rozvíja prostredníctvom svojho odborne spôsobilého personálu, s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v úspešnej realizácii  projektov doma aj v zahraničí.

DESIGN TECHNOLOGY s.r.o. vytvára lepšie pracovné prostredie nielen v priemysle, v obchode, v administratívnych budovách ale aj v priestoroch na bývanie a relax. Spoločnosť zaviedla vysoký štandard nielen v oblasti technického riešenia, ale i v kvalite inžinierskych služieb a organizácií dodávok s cieľom dlhodobého uchovávania hodnôt investovaných do vzduchotechnických zariadení.

Spoločnosť  DESIGN TECHNOLOGY s.r.o.  si uvedomuje, že je súčasťou širšieho prostredia a pri všetkých krokoch kladie dôraz na myšlienku trvalo udržateľného rozvoja a minimalizuje vplyv svojej činnosti na životné prostredie.

Aktuálne realizácia - Taunus Turm Franfurkt

03 m 04 m

Nachádzaš sa tu: DESIGN TECHNOLOGY O firme